Szerző Téma: Ellenőrzött kfn-ek  (Megtekintve 4302 alkalommal)

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
Re:Ellenőrzött kfn-ek
« Válasz #60 Dátum: április 17, 2019, 09:11:14 am »
Bocsi Tuki, de a Vocaloid - Yumekui Shirokuro Baku-t nem kellett volna lecserélni, csak második opciónak betenni (mint a Party x Party meg Party x Party light esetében).
Ami eddig volt az romajis, amit most beküldtem az pedig csak kanjis meg kanás.

Egyberaktam a kettot, ahogy sok szamnal mar egyuttt van a romaji es a kana. :) Ha nem tetszik igy, akkor szolj!

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #61 Dátum: április 17, 2019, 11:07:00 am »
Tukeinon, köszönjük szépen a sok ellenőrzést és a segédletet a képek méretezéséhez! :)

(Kérlek, figyeljetek ezekre a dolgokra, amiket Tuki írt. Nektek pár perc egy-egy kfn-nél, neki viszont rengeteg utómunka... ^^")

Köszönöm mindenkinek, hogy ennyi sok szuper kfn-t elkészítettetek ilyen gyorsan és határidőre! \(^_^)/ Szuperek vagytok!
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #62 Dátum: április 17, 2019, 11:12:37 am »
Bocsi Tuki, de a Vocaloid - Yumekui Shirokuro Baku-t nem kellett volna lecserélni, csak második opciónak betenni (mint a Party x Party meg Party x Party light esetében).
Ami eddig volt az romajis, amit most beküldtem az pedig csak kanjis meg kanás.

Egyberaktam a kettot, ahogy sok szamnal mar egyuttt van a romaji es a kana. :) Ha nem tetszik igy, akkor szolj!

Igen, de amikor én csináltam, akkor a romajis line-t kitöröltem és nekem a letöltött KFN-ben is csak a kana + kanji line látszik.
Szerintem a romajis line elveszett, de ha azt mondod, hogy nálatok jó, akkor mindegy :D
・・・モノクロの世界へようこそ!