Szerző Téma: Ellenõrzött kfn-ek  (Megtekintve 7773 alkalommal)

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
Re:Ellenõrzött kfn-ek
« Válasz #30 Dátum: Július 10, 2018, 06:36:42 am »
Továbbá kiemelném a Doki Doki Literature Club! - Doki Doki Forever számot a tök érdekes sprite használat miatt. :D
Köszönöm, örülök, hogy tetszett valakinek. Elég sok idõ volt leidõzíteni az összeset egyenként (pláne, hogy csak az volt egy óra, mire rájöttem, hogyan tudok újat beszúrni), de így utólag szerintem megérte.

Viszont ami feltûnt, hogy pont ebben a dalban az instrumentál nagyon recseg. Belehallgattam a saját verziómba is, az ennyire nem volt zajos. Valami történt az mp3 fájllal útközben?
« Utoljára szerkesztve: Július 10, 2018, 06:56:50 am írta 8 »

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #31 Dátum: Július 10, 2018, 09:14:15 pm »
Továbbá kiemelném a Doki Doki Literature Club! - Doki Doki Forever számot a tök érdekes sprite használat miatt. :D
Köszönöm, örülök, hogy tetszett valakinek. Elég sok idõ volt leidõzíteni az összeset egyenként (pláne, hogy csak az volt egy óra, mire rájöttem, hogyan tudok újat beszúrni), de így utólag szerintem megérte.

Viszont ami feltûnt, hogy pont ebben a dalban az instrumentál nagyon recseg. Belehallgattam a saját verziómba is, az ennyire nem volt zajos. Valami történt az mp3 fájllal útközben?

Uh, fura. Felteszed legyszi azt az mp3-at ismet? Par verzioval korabb ota valamiert valahanyszor SoundForge-ot hasznalok, mikor a VirtualBox is fut, elbaltazza a hangot. Kizarolag az segit, ha a gepet ujrainditom, amit ezuttal nem csinaltam azonnal. Nem remlik, hogy kifejezetten elrontana a hangot, de igazabol el tudom kepzelni, hogy valahogy modosul is kozben (legalabbis igy mar jartam, hogy a KaraFun editalas kozben modositott a hangfajlon, pl lazan kitorolte a felet...).

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #32 Dátum: Július 10, 2018, 09:41:03 pm »
2018.07.10.

8 keszitette:
    Koi Wa Ameagari No You Ni - Nostalgic Rainfall (+Vocal)
    Little Busters! - Little Busters! (+Vocal)
    Little Busters! - Little Busters! (TV animation version) (+Vocal)
    Steins;Gate 0 - Amadeus (+Vocal)

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #33 Dátum: Július 11, 2018, 06:05:42 am »
Köszi az utólagos fájlok ellenõrzését! És felraktam a KaraPUB-ba az általam használt instrumentál mp3-at is.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
« Válasz #34 Dátum: Július 11, 2018, 07:19:41 am »

Tukeinon keszitette:
    Whiteberry - Natsu Matsuri (Vocal)
    Whiteberry - Natsu Matsuri

Csak halkan jegyzem meg, hogy ez a dal le volt foglalva ReLIFE endingként... Már csak azért is szólok, mert így szerintem nem az elõadó neve alá, hanem a ReLIFE animéhez kéne tenni, mivel ez volt a 12. rész endingje...
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #35 Dátum: Július 11, 2018, 10:03:47 am »

Tukeinon keszitette:
    Whiteberry - Natsu Matsuri (Vocal)
    Whiteberry - Natsu Matsuri

Csak halkan jegyzem meg, hogy ez a dal le volt foglalva ReLIFE endingként... Már csak azért is szólok, mert így szerintem nem az elõadó neve alá, hanem a ReLIFE animéhez kéne tenni, mivel ez volt a 12. rész endingje...

Bocsanat! >.< Igazabol mar akkor terveztem megcsinalni, amikor a Lovely Complex Live Action betet dala volt.
Meg is lepodtem, hogy a ReLIFE is atvette. Es persze karaoke tovabbra sincs hozza... (csak a Vocaloid valtozathoz, ami teljesen athangszerelt, kozelebe se er az eredetinek)
Amugy a linket feltuntettem koztuk. Ha csinalnal ReLIFE verziot, nekem oke, ez egy mix lett az enekes LoveCom es ReLiFE kozott (LIVE-hoz nem nagyon talaltam kepet >.<).

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #36 Dátum: Július 11, 2018, 03:54:10 pm »
Meg is lepodtem, hogy a ReLIFE is atvette. Es persze karaoke tovabbra sincs hozza... (csak a Vocaloid valtozathoz, ami teljesen athangszerelt, kozelebe se er az eredetinek)
Amugy a linket feltuntettem koztuk. Ha csinalnal ReLIFE verziot, nekem oke, ez egy mix lett az enekes LoveCom es ReLiFE kozott (LIVE-hoz nem nagyon talaltam kepet >.<).

Jah, hogy ilyen népszerû betétdal. ReLIFEban minden ending a 2000-es évek körüli nagy sláger volt, így ez is belekerült. Kell lennie Joysound-os instru verziónak, mert mi nyomtuk anno kint Japánban (én onnan ismerem a dalt, hogy akivel jártam karaoke bárba, sokszor énekelte), de még nem néztem utána, fellelhetõ-e valahol.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #37 Dátum: Július 12, 2018, 10:02:15 pm »
2018.07.12.

Roloca keszitette:
    Vocaloid - Rosuto Wan No Goukoku (Kagamine Rin) (+Vocal)

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #38 Dátum: Július 12, 2018, 10:04:02 pm »
8: Kicsereltem a Doki Doki Forver alatt az alapot, de egyaltalan nem erzem, hogy nagyon masabb lenne. x.x Ha tovabbra is valami gond van a szam alatt, tudnal ele tenni pontosan 3 masodpercet es ugy ujrakuldeni?

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #39 Dátum: Július 13, 2018, 03:46:23 am »
8: Kicsereltem a Doki Doki Forver alatt az alapot, de egyaltalan nem erzem, hogy nagyon masabb lenne. x.x Ha tovabbra is valami gond van a szam alatt, tudnal ele tenni pontosan 3 masodpercet es ugy ujrakuldeni?
Ez a hang már jobb, de most meg az egész kfn csúszik a zenéhez képest.

szerk.: Megnéztem, ez már 6 másodperccel több, mint az elsõ. Feltöltöttem az általam újraidõzített instrumentált.
« Utoljára szerkesztve: Július 13, 2018, 04:07:53 am írta 8 »

« Válasz #40 Dátum: Július 13, 2018, 09:36:41 am »
Ami a ReLIFE-ot illeti, egy idõben gondolkodtam azon, hogy a 2. rész endingjébõl megcsinálom a kfn-t, csak sajnos nincs abból sem karaoke. A T.M. Revolution HOT LIMIT dalából, az nagyon bejött nekem.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #41 Dátum: Július 13, 2018, 02:26:08 pm »
Ami a ReLIFE-ot illeti, egy idõben gondolkodtam azon, hogy a 2. rész endingjébõl megcsinálom a kfn-t, csak sajnos nincs abból sem karaoke. A T.M. Revolution HOT LIMIT dalából, az nagyon bejött nekem.
A T.M.Revolution nem arról híres, hogy instrut ad ki a dalaihoz, szóval én már ha meglátom, nagy eséllyel kilövöm a készítendõk közül...
Hane ga nai... Naze???

« Válasz #42 Dátum: Július 28, 2018, 11:45:38 pm »
Na hát igen. Max. vocal only kfn lehet, azt meg érdekességként le lehet játszani technikai szünetekben. Egyébként eszméletlen a dal videoklipje.

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #43 Dátum: Július 29, 2018, 10:17:42 am »

« Válasz #44 Dátum: Augusztus 17, 2018, 06:24:02 pm »
De jó, és ahogy elhallgatom, eredeti, és nincs LQ. Köszi a linket. :)