Szerző Téma: Még nem ellenőrzött kész kfn-nek  (Megtekintve 11895 alkalommal)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
Még nem ellenőrzött kész kfn-nek
« Dátum: április 09, 2017, 10:39:53 pm »
Amit már feltöltöttetek dropboxba...
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

Re:Még nem ellenőrzött kész kfn-nek
« Válasz #1 Dátum: április 10, 2017, 05:50:29 pm »
Akkor itt kezdek: Tegnap feltettem a Digimon Adventure Tri. - Butter-Fly ~tri.Version~ kfn-t a dropboxba.

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #2 Dátum: április 11, 2017, 09:04:34 pm »
Április 5.-én megjelent az Aqours harmadik single CD-je, a HAPPY PARTY TRAIN, szóval úgy éreztem, ezt a mostani Conra már össze kell hozni. Fel is töltöttem a DropBox-ba.

Amúgy Tukeinon mondott valamit arról, hogy mikor fog ellenőrizni? Egyelőre a maradék 11 napban nem tervezek többet csinálni, de hátha más még igen.

« Válasz #3 Dátum: április 11, 2017, 09:23:00 pm »
Még én akarok egy néhányat. Igen, tényleg jó lenne előre tudni, hogy mikor lesz ellenőrzés, hogy tudjam, mennyire van időm. Egyáltalán nincs is felregisztrálva Tuki. Az előző fórumot is kihagyta.

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
  • H!P-ért és K-popért hozzám ^.^
« Válasz #4 Dátum: április 11, 2017, 09:56:37 pm »
Én reménykedem benne, hogy amik a héten bemennek, azok még beleférnek, mert most sikerült elkezdenem, és még csak egy párat tudtam befejezni, gondoltam, most a hét végéig minden nap csinálgatom őket.
Mai adag:
C-ute - Jinsei wa STEP!
C-ute - Mugen Climax
Morning Musume - Mukidashi de Mukiatte
Morning Musume - Sexy Cat no Enzetsu
Morning Musume - Utakata Saturday Night
Tsubaki Factory - Kedakaku Sakihokore
Tsubaki Factory - Uruwashi no Camellia

Szerk.: Na meg lehet, megint be fog telni a dropbox tárhely. :D Legalábbis ha rajtam múlik.
« Utoljára szerkesztve: április 11, 2017, 09:59:02 pm írta Esty »

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #5 Dátum: április 11, 2017, 10:20:05 pm »
Ez meg csak úgy eszembe jutott, mert érinteni fog majd: Ha unofficial instrumentalt használok, azt tudom valahol jelezni? Az mondjuk alap, hogy a fájl nevébe beleírom úgy, hogy [Unofficial Instrumental], de a kérdés: Mivel (ha jól van megcsinálva) nem annyira zavaró, mint az LQ, érdemes egyáltalán jelezni a számlistában, vagy a KFN kezdőképernyőjén? (Csak hogy ne érje túl nagy meglepetés az éneklőt)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #6 Dátum: április 11, 2017, 10:38:06 pm »
Hát mi Mystrával a szám végére szoktuk írni, ahogyan a <made by XY>, elé/alá hogy <cover by valaki> ha lehet tudni, ki alkotta a nem hivatalos instrut. Mondjuk ha annyira eltérő, akkor szerintem úgy kellene, mint mondjuk a "piano version" vagy "valamilyen verzió
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #7 Dátum: április 12, 2017, 07:04:48 pm »
Értem, köszi. :) Majd meglátom akkor, hogy lesz.

Country Girls - Doo Datte Ii no
Country Girls - Namida no Request

Mára sajnos csak ennyi futotta. ._.

« Válasz #8 Dátum: április 14, 2017, 02:53:35 pm »
Bannou Bunka Nekomusume: Watashi ni Happy Birthday
Yu Yu Hakusho: Taiyou ga Mata Kagayaku Toki
mennek fel.

A Watashi ni Happy Birthday már fent van, de az vocal only, és megörültem, hogy van hozzá karaoke verzió is. :) Érdekes, hogy 4 éve ugyanezen a napon készítettem el ezt a kfn-t, és ugyanabból az alkalomból, mint most.
A Disney és a Yu Yu Hakusho karaokékat élmény volt csinálni, én köszönöm, hogy kértétek. Ha munkahelyre szokás születésnapra süteményt, csokit, cukorkát, miegymást vinni, akkor vegyétek úgy, hogy ezt adtam nektek születésnapomra.

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #9 Dátum: április 14, 2017, 04:35:16 pm »
Angerme - Itoshima Distance
Angerme - Koi Nara Tokku ni Hajimatteru
Country Girls - Good Boy Bad Girl

« Válasz #10 Dátum: április 16, 2017, 12:05:50 am »
SUPER LOVERS: Okaeri.
SUPER LOVERS 2: Hareiro Melody

mennek fel.

Hát amennyire lelkes voltam, hogy mennyire jó anime, annyira készített ki a két opening. Az egyik legsemmitmondóbb dal ez a kettő, amit valaha animés körökben hallottam. Nincs mondanivalója se szövegileg, se zeneileg, se dallamvilág tekintetében. Ráadásul a ritmus is teljesen logikátlan. Jónéhány sort legalább tízszer újra kellett időzíteni, mire felfogta az agyam, hogy ne a saját logikám után menjek, hanem amit a dalban hallok. Előfordult már, hogy úgy csináltam meg egy dalt, hogy nem hallottam még, vagy nagyon kevésszer hallottam. Ekkor általában a saját logikám szerint időzítek, ahogy jónak érzem. És előfordul, hogy beletrafálok, de ha nem, akkor annak legtöbbször szenvedés a vége, mert tényleg nehéz ráállni, hogy a dal után menjek. Előfordult, hogy meghallgattam azt a sort, de pár másodperc múlva időzítenék, hirtelen visszaállok a saját logikámra. Borzasztó. Ha erre valaki tud valami ellenszert örömmel meghallgatom.
A két endinget 8-cal közösen csináljuk, mert nekem nincs Studióm, azokat várom, mert azok sokkal jobbra sikeredtek.

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #11 Dátum: április 16, 2017, 01:39:10 pm »
sm4e: az én módszerem ismeretlen(ebb) daloknál (ide tartozik minden, amit nem fújok kívülről akár visszafelé is :D) időzítésre mindig az, hogy normál tempóban időzítek egy körülbelülit, hogy belőjem, hol mi van (verze, refrén, instru stb.). Ha fogalmam sincs, mi történik, de van valami szöveg, akkor meg ad hoc jelleggel próbálok ütemre space-t nyomni :D
Ha ezzel nagyjából megvagyok, akkor jöhet az 50-es lassítás, amikor tényleg csak azt figyelem, mikor kezdi el kiejteni az énekes a szótagokat és ott nyomok egy-egy space-t. Ha ez is megvan, visszanézem párszor, hogy kell-e rajta variálni és ha igen, hol. Általában 2-3 lassított időzítés után már minden a helyére kerül.

« Válasz #12 Dátum: április 16, 2017, 03:59:28 pm »
Köszönöm a tippet, ezt majd kipróbálom, ha aktuális lesz. :)

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #13 Dátum: április 16, 2017, 04:59:38 pm »
Úgy látom lekerültek a DropBoxból a KFN-ek. Remélem még azért belefér egy-kettő, amit ma rakok fel, az ellenőrzésbe. *pánikol* (Legfeljebb lesz pár "last minute" KFN, ugye lehet még ilyet? xD)

« Válasz #14 Dátum: április 16, 2017, 05:19:53 pm »
Én is, mert én is szeretnék még néhányat megcsinálni. O_O