Szerző Téma: Gumiszoba  (Megtekintve 7681 alkalommal)

Re:Gumiszoba
« Válasz #270 Dátum: December 21, 2017, 09:57:03 pm »
Látjátok, hogy milyen jólelkű a Facebook, hogy így vigyáz rám:

Biztonsági csoportjaink éjjel-nappal dolgoznak információid biztonságának megóvásán.
Szeretnénk, ha tudnád, hogy mit teszünk az információid védelmében, amikor a Facebookot használod. A fiókod biztonsága fontos számunkra, ezért biztonsági csoportjaink még azelőtt megkeresik és elhárítják a problémákat, hogy azok elérnék a fiókodat. Ha bármi szokatlant látunk, jelezni fogjuk neked.

« Válasz #271 Dátum: Január 13, 2018, 01:00:09 am »
Hamarosan nagy változások lesznek a Facebookon, és ami érdekesség, hogy mindez jó irányba fog történni: https://pcworld.hu/pcwpro/lajk-helyett-komment-nagyot-valtozik-a-facebook-242452-o1.html Az első olyan megnyilvánulás Zuckerbergnek, amivel maximálisan egyetértek, és azt mondom, hogy valami jót fog csinálni a Facebookból. Eltűnnek a Like-ok, a különböző aranyos cicás, idézetes képek, küzdeni fognak az álhírek ellen, és a valódi, minőségi kommunikációkra építenek. Ha ez így megvalósul, akkor nagyon jó lesz a Facebook. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy Leea is regisztrálni fog, hovatovább aktív felhasználója lesz a FB-nek. :O

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
« Válasz #272 Dátum: Január 13, 2018, 08:32:34 am »
Az álhíreket és kamufelhasználókat nem tudják megszüntetni sohase, ez az internet és felhasználása miatt eleve lehetetlen...
Én elsősorban azért nem regelek FB-re, mert rohadtul nem biztonságos, és a "biztonságpolitikájuk" is egy rakás sz@r. Ezen az sem változtat, ha like helyett mást vezetnek be. Sőt, valószínűleg az alapvető problémámat sosem fogják orvosolni, mivel az szinte a működésük ellenkezőjével lenne egyenlő, úgyhogy én tuti nem fogok regelni. És nem mellesleg mondom, hogy attól még, hogy nincs like, a sok hülye(ség) ugyanúgy megmaradt, max. más formát ölt... Szóval ez nekem még mindig túl nagy (biztonsági) kockázat, úgyhogy ne kockáztass meg semmit, pláne ne helyettem... :D
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

« Válasz #273 Dátum: Január 14, 2018, 01:37:49 am »
Én biztos, hogy más nevében nem fogok regisztrálni, az tény. :) Egyébként egyetértek veled abban, hogy a biztonsági, meg az adatvédelmi dolgok még mindig rettenetesen problémásak, de annak már önmagában örülök (és ennek adtam hangot), hogy legalább azért tesznek, hogy legalább az ottani kommunikáció jobb legyen. Mert ahogy írva volt a hírben is, tényleg a sok lájkgyűjtögetős hülyeségek, meg az "ál-coelho" idézetek tényleg rettenetesen idegesítőek. Ezek főleg azért fájdalmasak számomra, mert olyan ismerősömnél is találkozok ilyennel, akit kifejezetten értelmesnek gondolok, és jókat beszélgetek velük. És mégis... Amúgy még nem nagyon tudom elképzelni, hogy lesz ez, mert a minsőgéi kommunikációt tényleg az emberek befolyásolják, ahogy írtad. De meglátjuk, hogy fest ez a gyakorlatban.