Szerző Téma: Gumiszoba  (Megtekintve 38963 alkalommal)

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
  • H!P-ért és K-popért hozzám ^.^
Re:Gumiszoba
« Válasz #30 Dátum: április 11, 2017, 08:59:14 pm »
Tsuki: Köszi! :)
Mystra: Nálam jó időt mutat most már.

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #31 Dátum: április 11, 2017, 11:07:26 pm »
Hello mindenkinek - ismét. :D

Leea: A kódokhoz még hozzáfűzve, az utóbbi időben én is rengeteget dolgozok BBC-vel, HTML-hez még nem volt szerencsém, de azt hallottam az sokkal bonyolultabb. :D

Az miért van egyébként, hogy ahogy írok a szövegdobozba, nincs vége...? Mármint a mondandómnak nyilván van, a szövegdoboznak nincs. xd Ahelyett, hogy elérve a szélét új sorba tenné, végtelenítve megy kifelé, eltolva az oldalt. O.o

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #32 Dátum: április 11, 2017, 11:19:13 pm »
Nálam is ez van, úgyhogy nem nálad van a probléma. :D

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
« Válasz #33 Dátum: április 11, 2017, 11:20:01 pm »
Leea: A kódokhoz még hozzáfűzve, az utóbbi időben én is rengeteget dolgozok BBC-vel, HTML-hez még nem volt szerencsém, de azt hallottam az sokkal bonyolultabb. :D

Az miért van egyébként, hogy ahogy írok a szövegdobozba, nincs vége...? Mármint a mondandómnak nyilván van, a szövegdoboznak nincs. xd Ahelyett, hogy elérve a szélét új sorba tenné, végtelenítve megy kifelé, eltolva az oldalt. O.o

A HTML önmagában nem sokkal nehezebb, a CSS a macerásabb benne (azzal lehet formázni rendesen a HTML-s cuccokat).
Jah, a szövegdoboz engem is zavar (már csak a programozásból kifolyólag is), de ha előbb nyomok entert, akkor nem látom, hogy túlnő a soron. Mezei módszer.
de jobbat nem tudtam kitalálni... :D
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #34 Dátum: április 12, 2017, 05:30:05 pm »
Hát gyerekek én kiégtem... valami okostóni beszólt Fészbúkon a MondoConos csoportban, hogy szerinte igénytelen és színvonalon aluli, hogy csak azt lehet kérni, ami a listában van, és nem raktok be bármit amit kérnek youtuberól.
Remélem nem gond, hogy a karaoke készítős közösség nevében is kikértem magunknak. :D

« Válasz #35 Dátum: április 12, 2017, 06:12:49 pm »
És mit kérnek? Mellesleg, ha nemcsak azt néznék, hogy mit akarnak, hanem, hogy mekkora a kínálat, és hogy milyen munka van mögötte, azért ennek fényében igencsak színvonaltalan "kritika" ez.

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #36 Dátum: április 12, 2017, 06:48:57 pm »
Én is nagyjából ezzel érveltem, hogy úgy saccra 10 ember készített többezer számot, és ez legalább minőség, nem valami összegányolt tecső videó. Nulla háttérrel, csúszó szöveggel, effektek nélkül, vacak hangminőséggel... Meg, hogy nem fogjuk más munkáit kivetíteni, amikor itt a miénk, ami még jobb is ráadásul + lehet kérni itt a fórumon...

« Válasz #37 Dátum: április 12, 2017, 07:12:14 pm »
A YouTube-ra kitett munkák többsége (nemcsak a karaoke, hanem a különböző cover feldolgozások, meg hasonlók) minősége nemigen érdemel szót.
Mellesleg tényleg az kéne, hogy jöjjenek ide, vagy akár a FB oldalra jelezzék igényüket, még az is lehet, hogy valamelyik dal találkozik valamelyik készítő igényével, ízlésével, és megcsinálja.
A másik meg, hogy valamit is megérezzenek ebből a munkából, tényleg az kéne, hogy csinálják meg ők a karaokékat. Szembesüljenek azzal, hogy milyen vocal és karaoke változatokat összeegyeztetni, amikor nem stimmelnek, vagy időzíteni olyan szótagot, amit nehezen lehet kihallani, vagy a gyors éneket, meg effektezni, és akkor majd megtudja, hogy mennyire igénytelen a munkánk.

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #38 Dátum: április 12, 2017, 07:49:14 pm »
Ne is mondd. Pont most vagdostam szarrá egy szám vokálos verzióját meg instrumentalját is, ugyanis a vokálosban az ének rögtön kezdődik, az instruban viszont van egy zongora akkord az elején (hogy megkönnyítse a kezdést). Természetesen a kettő nem passzolt, és egyikben se volt meg a 3 mp-s minimum szünet az elején se... :D

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #39 Dátum: április 12, 2017, 08:22:42 pm »
Melyik csoportban volt ez? O.o
Amúgy tervezek valamikor a nem túl távoli jövőben csinálni egy tutorial videót a Karafun Editor használatáról, hátha lesz valaki, aki kipróbálja a szerkesztést és belép a köreinkbe KFN készítőként :')
Jó lenne, mert a régi csapat lemorzsolódott némiképp az évek során és elég kevés az új ember, aki képes és hajlandó használni a szerkesztőt. (Ebbe lehet belejátszik az is, hogy a Karafun honlapjáról ugyebár már csak a Playert lehet leszedni, a régebbi Player+Editort nem.)

• Nem elérhető Esty
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #40 Dátum: április 12, 2017, 08:44:26 pm »
MondoConosok a csoport neve, majdnem 10k taggal. Ha esetleg valamelyikőtök benne van, egy lányt kért segítséget a karaoke programmal kapcsolatban (hogy zajlik a jelentkezés, ilyesmik), és ott van alatta a komment.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
« Válasz #41 Dátum: április 12, 2017, 09:07:29 pm »
Ja, igen, ez jellemző a mai társaság nagy részére, hogy minden igénytelen (már elnézést, de) szarral beérik... (Mondjuk nemcsak a karaokeban.)
És nemcsak a "karaoke" verzióval, hanem a zene minőségével is...

Én azt bírom, amikor az istru előbb kezdődik 0,45 másodperccel a vokáloshoz képest. Már elég sokszor belefutottam, most már csukkott szemmel
egységesítem őket. -.-"
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #42 Dátum: április 12, 2017, 11:22:31 pm »
Esty: még nem voltam bent a csoportban, de most már ennek örömére bent vagyok és reagáltam a felvetésre. :P

• Nem elérhető mazsıbazsı
  • Kezdő karaokés
  • **
  • csűnibjó for lájf
« Válasz #43 Dátum: április 13, 2017, 12:14:57 am »
Ahogy látni, megtéríteni a személyt. Szép lenni. Legalább nem lenni "Stur wie ein Bock" és lehetni vele beszélni.

Ha nekem lenni kitartás, hogy csinálni kfn...megpróbálni már többször is, probléma nem lenni, félbehagyni, mondani: "majd megcsinálni később", aztán soha többet hozzá nem nyúlni...mert azóta vindóz újratelepíteni...és minden elveszni...
Amúgy is úgy gondolni, hogy saját quality nem megfelelni elvárásnak.

« Válasz #44 Dátum: április 13, 2017, 07:46:53 am »
Pedig megnéznék egy Mazsibazsi-féle kfn-t. :D Szerintem nagyon jó lenne. Én javaslom, hogy csinálj egyet, és majd eldöntik a többiek, hogy bejön-e nekik vagy sem. Mellesleg a kfn-ek 99,99... (szaladakilences)%-át elfogadják, úgyhogy nem lesz ezzel probléma.