Szerző Téma: Hol találunk zenéket KFN-hez?  (Megtekintve 5440 alkalommal)

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
Re:Hol találunk zenéket KFN-hez?
« Válasz #15 Dátum: Május 03, 2017, 08:17:14 pm »
Hát tuti nem maguktól jutottak idáig, mert az nem úgy nézne ki, hogy mindent fényesre pucolnak... Ráadásul nekik volt trackerjük is a torrentekhez...
Horrible sem csinál mindent 1-1 évadból, bár kétségkívül elég sokat adnak ki... (Futottam már bele pár olyanba, amit nem feliratoztak... Most lehetne mondani, hogy ne legyek kényelmes, nézzem felirat nélkül, de a raw beszerzésre sincs túl sok opció...)
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

« Válasz #16 Dátum: Május 03, 2017, 10:00:43 pm »
Igen, mondjuk te elég jól tudsz japánul, így beszerezheted a nyers változatot is, gondolom az értéssel nem lenne probléma.
Én csak arra tudok tippelni, mint amit egy ilyen oldalnál szoktak csinálni, hogy valaki lefülelte és feljelentette õket. Aztán, hogy hivatalos intézkedés volt, vagy hackertámadás áldozatai lettek, nem tudni.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #17 Dátum: Május 03, 2017, 10:09:28 pm »
Igen, mondjuk te elég jól tudsz japánul, így beszerezheted a nyers változatot is, gondolom az értéssel nem lenne probléma.

Jah, de mégis honnan, ha azt is onnan szedtem?? Le kellett volna szednem a Strike the Blood II 5-6-ot, mert azt Horrible nem sub-olja... (Majd megnézem kik fordították, hátha meglelem az oldalukat...)

Torrentoldalt nem szoktak hackelni, max. nem azt töltik fel, ami a torrent fájlba bele van írva... Õszintén szólva sok értelme nincs illegális cuccot hackelni. Mivel domain törlésnek néz ki, inkább arra godolok, hogy ez az aoldal lett a következõ áldozata a nagy torrent-megosztó oldalak eltûntetésének...
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

• Nem elérhető mazsıbazsı
  • Kezdõ karaokés
  • **
  • csûnibjó for lájf
« Válasz #18 Dátum: Május 03, 2017, 11:18:00 pm »
Jááj, hogy akinek a RAW meg az angol sub a legnagyobb problémája... T.T
Elõbb találok akármi más nyelven, mint németet. Legtöbbször a legjobb alternatíva, hogy online nézem, mint valami homlesz :P

Amúgy meg, mindenhez a Go-to oldalam a Nyaa volt :(

de
https://anime.thehylia.com/soundtracks
Anime ostokat és open/ending találhatók itt, már egyszerre csak keveset lehet letölteni.
ez jó, errõ' nem tudtam ^^ megy a favok közé

• Nem elérhető waka
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Még hülyébb még hamisabban
    • wakabakashii (félkész)
« Válasz #19 Dátum: Május 04, 2017, 09:59:18 am »
Rendkívül szomorú vagyok a Nyaa eltûnése miatt. Akkor most hová fogom feltölteni a RAW torrentjeimet? :'(

« Válasz #20 Dátum: Május 04, 2017, 10:04:14 am »
Bízzunk abban, hogy igaz, amit Roni mondott, és hogy csak költöznek.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #21 Dátum: Május 04, 2017, 11:00:08 am »
Bízzunk abban, hogy igaz, amit Roni mondott, és hogy csak költöznek.
Akkor most ismétlem magam: ha olyan írja, hogy roló le, aki ismeri a nyaa-s tulajt, akkor erõsen kétlem, hogy költöznének... Plusz költözésnél ki szokták elõtte írni, hogy költözés lesz (és hova), ha meg nem volt kiírva, akkor átirányítanak az új helyre a régirõl. Ráadásul nem törölnek 1 napon belül domain-t... (se nevet, se tartalmat)
« Utoljára szerkesztve: Május 04, 2017, 11:02:24 am írta Leea »
Hane ga nai... Naze???

• Nem elérhető Roni
  • Néha már énekel
  • *
    • roni tumblr
« Válasz #22 Dátum: Május 04, 2017, 11:22:33 am »
Én csak tippeltem, rám ne tessék hiteles forrásként hivatkozni. :D
"Whatever women do, they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult."

« Válasz #23 Dátum: Május 04, 2017, 12:56:40 pm »
Na akkor ennek annyi. :(
Amúgy eszembe jutott még egy zenés oldal, ahol sok japán zenét le lehet szedni: Hikari no Akari OST: http://hikarinoakariost.info/ Õk is rengeteg zenét tesznek fel.

« Válasz #25 Dátum: Május 23, 2017, 08:38:46 pm »
Konkrét zenei kérést meg lehet itt fogalmazni, ha valaki nem talál egy kislemezt, és hátha valaki tud segíteni? Mert akkor szeretnék segítséget kérni, én már minden utat bejártam, hátha valaki eszesebb nálam.
Két kislemezt kerek:

- Blue Seed anime opening kislemeze: TAKADA BAND - CARNIVAL BABEL http://vgmdb.net/album/62034

A kislemezbõl két kiadás van, és csak azon van rajta az opening karaoke verziója, melynek B-side trackje a "Yoru wa Nemuranai -FOR THE LONELY CITY GIRL-". Nagyon megköszönném a segítséget, mert ha van kislemez, amit égre-földre keresek, akkor ezt. Nagyon jó a dal, és olyan jó lenne, ha ez is meglenne kfn formájában, és akár elduettezni valakivel, aki vállalja.

« Válasz #26 Dátum: Május 26, 2017, 10:56:56 pm »
Aztán ott van még a http://nyaa.se...

Amit most https://nyaa.si/ így tudsz megtalálni. Kérdéses, hogy minden meg van-e még nekik.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #27 Dátum: Május 26, 2017, 11:16:19 pm »
Amit most https://nyaa.si/ így tudsz megtalálni. Kérdéses, hogy minden meg van-e még nekik.

Vagy már... Mivel a 0-ról nyomták újra...
Hane ga nai... Naze???

« Válasz #28 Dátum: Május 27, 2017, 06:24:39 am »
Ez most nekem szól? Megnéztem ott is, és nincs fent.

• Nem elérhető Lyraevi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #29 Dátum: Július 09, 2020, 08:20:58 pm »
Tudna nekem valaki tippet adni, hol lehet mostanában instrumentalokat keresni? Az összes jó oldal, amit régen használtam megszûnt vagy már nem raknak fel új számokat. Végignéztem mindent, ami posztolva lett ebbe a topicba, de már a hajam tépem, hetek óta keresem Rei Yasuda Mirror c. számának instrumentalját a Mahouka Koukou no Rettouseibõl (Irregular at Magic High School), és az egyetlen torrent, amiben benne volt az instru is megállt 67%-on. Már semmi ötletem vagy reményem nincs arra, hogy bárhonnan is megszerezzem jó minõségben (nem youtuberól letöltve) a filet.