Szerző Téma: Hibák a számokban vagy a listában  (Megtekintve 2979 alkalommal)

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
Re:Hibák a számokban vagy a listában
« Válasz #30 Dátum: április 06, 2018, 07:01:45 pm »
Miután sikerült figyelmen kívül hagynom ezt a threadet (bocsi) és beírni máshova,
jelenteném hogy a múlt Conra készült KFN-em Mekakucity Actors - Jin - Kagerou Daze
is (+Vocal)-os, csak ezt elfelejtettem jelezni.

Nem problema, a songs.txt-ben nem tuntetem ezeket fel, a fajl igy van elnevezve. Mondjuk fura, hogy ha a listaban anelkul lenne, mert a fajl nevet veszem at. <.<

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #31 Dátum: április 06, 2018, 07:06:31 pm »
A THE IDOLM@STER MOVIE Kagayaki No Mukougawa E! mappa felesleges, a dalt elég a sima THE IDOLM@STER mappába tenni, mert az a sima sorozat folytatása (és a film zenéi a normál játékokba is bekerültek).
És miért lett az Eromanga-sensei - Hitorigoto-ból két verzió? Az előzőt lehet törölni, annak az instrumentálja nem a hivatalos CD-n megjelent.

Nem voltam biztos benne, hogy osszerakhatom, ugyhogy inkabb tettem kulon eredetileg. Attettem.
Ami a masikat illeti, nem volt semmi informacio arrol, hogy ez egy meglevo javitasa, ellenben mas verziokent volt feltuntetve. Toroltem a regit.
Koszi az eszreveteleket!

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #32 Dátum: április 08, 2018, 12:59:47 am »
Az általam beküldött Mekakucity Actors - Kagerou Daze Kagerou Deze-ként tűnik fel a listában.
[moderálta: Mystra]
« Utoljára szerkesztve: április 08, 2018, 06:59:21 am írta Mystra »
あぁ、自分がもう一人いればいいのにな。。。

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #33 Dátum: április 08, 2018, 07:01:29 am »
A stílusból vegyünk már vissza pls. Ha ez nem érthető, akkor Conon tartunk egy kötelező illemtanórát hagyományos karaoke helyett. Köszöntem.

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #34 Dátum: április 08, 2018, 08:12:53 am »
Bocsi azt nem úgy értettem. Azt hittem hogy én szúrtam el a fájlnevet. Nem Tuki munkáját akartam becsmérelni (habár ezek szerint úgy jött le), tényleg azt hittem hogy az általam feltöltött fájlnév volt a hibás.
Amióta egyszer korruptálódott egy KFN-em azóta tartok vagy 2-3 másolatot így lehet hogy a fájlnév elíródott.
Szörnyen sajnálom ha ezt rosszul értelmeztétek, de nem ez volt a célom.
あぁ、自分がもう一人いればいいのにな。。。

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #35 Dátum: április 09, 2018, 09:19:33 am »
Azért itt is reagálok rá, mert tegnap csak magamban nyugtáztam + ugye személyesen:
Bocsánatkérés elfogadva. :)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #36 Dátum: április 09, 2018, 10:53:39 am »
Egy hiba, amit találtam:

Inuyasha - I am kfnnél a file neve az valóban "I am", viszont a kezdőképernyőn és a listában is "Brand new world"-ként jelenik meg (mintha kettő brand new world kfn-ünk lenne, de az egyik valójában az I am c. szám)
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #37 Dátum: április 10, 2018, 05:29:14 pm »
Nekem ami még feltűnt, hogy a lista alján Roloca neve el van írva. Nem tudom, hogy ez őt mennyire zavarja.

« Válasz #38 Dátum: Május 21, 2018, 12:42:30 am »
Két Seigetsu Kyouka dal van. Az egyik az ALI PROJECT mappában van, a másik meg a .hack-ben. A két dal egy és ugyanaz, és nem is emlékszem, hogy kétszer megcsináltam volna a kfn-t, pedig mindkettő a nevem alatt van. A .hack-esben több kép van. Úgy tudom, hogy a dalnak nincs köze az animéhez, ezért csináltam meg az együttes neve alatt. Amúgy az ending kislemez B-side track-je. Igazából az ALI PROJECT-eset érzem inkább magaménak, de rátok bízom, melyiket törlitek.

SZERK: Maradhat a .hack//Roots verzió. Ma láttam az 5. részt, és felcsendült benne ez a dal. Fantasztikus volt hallani. ^^
« Utoljára szerkesztve: Május 24, 2018, 10:29:16 pm írta supermario4ever »

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #39 Dátum: Június 01, 2018, 12:46:51 am »
Nekem ami még feltűnt, hogy a lista alján Roloca neve el van írva. Nem tudom, hogy ez őt mennyire zavarja.

És tényleg :D Mondjuk sajna nem voltam fent mostanában de kösz hogy észrevetted :D
Tudom apróságok de hogy témánál maradjak:
Love Live! School Idol Project 1, 2-nél
START DASH!! van írva START:DASH!! helyett (lemaradt a kettőspont)
Psychic Fire pedig full cappel van hivatalosan PSYCHIC FIRE címen.
あぁ、自分がもう一人いればいいのにな。。。

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #40 Dátum: Június 23, 2018, 11:28:35 pm »
Az általam beküldött Mekakucity Actors - Kagerou Daze Kagerou Deze-ként tűnik fel a listában.
[moderálta: Mystra]

Ah, na most ismet utananeztem:

Romaji: Kagerou Deizu
English: Heat-Haze Daze
Official English: Kagerou Daze

Igy mar ertem honnan jhon ez a Daze. Igazabol a Deizu lenne a helyes, de nem volt vilagos, hogy az angol valami hibridet csinalt. Ez esetben lehet inkabb a Deizura irom at, az egy kicsit vilagosabb. ^^'

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #41 Dátum: Június 23, 2018, 11:30:55 pm »
Egy hiba, amit találtam:

Inuyasha - I am kfnnél a file neve az valóban "I am", viszont a kezdőképernyőn és a listában is "Brand new world"-ként jelenik meg (mintha kettő brand new world kfn-ünk lenne, de az egyik valójában az I am c. szám)

Huh, na ez jol megijeszthette az enekloket, javitva! x.x

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #42 Dátum: Június 23, 2018, 11:33:52 pm »
Két Seigetsu Kyouka dal van. Az egyik az ALI PROJECT mappában van, a másik meg a .hack-ben. A két dal egy és ugyanaz, és nem is emlékszem, hogy kétszer megcsináltam volna a kfn-t, pedig mindkettő a nevem alatt van. A .hack-esben több kép van. Úgy tudom, hogy a dalnak nincs köze az animéhez, ezért csináltam meg az együttes neve alatt. Amúgy az ending kislemez B-side track-je. Igazából az ALI PROJECT-eset érzem inkább magaménak, de rátok bízom, melyiket törlitek.

SZERK: Maradhat a .hack//Roots verzió. Ma láttam az 5. részt, és felcsendült benne ez a dal. Fantasztikus volt hallani. ^^

Toroltem a felesleget, viszont Seigetsu vagy Suigetsu? Az utobbi a fajl neve, igy is talaltam meg, ugyhogy igy hagyom. :)

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #43 Dátum: Június 23, 2018, 11:38:34 pm »

És tényleg :D Mondjuk sajna nem voltam fent mostanában de kösz hogy észrevetted :D
Tudom apróságok de hogy témánál maradjak:
Love Live! School Idol Project 1, 2-nél
START DASH!! van írva START:DASH!! helyett (lemaradt a kettőspont)
Psychic Fire pedig full cappel van hivatalosan PSYCHIC FIRE címen.

Altalaban a fajl neveben camel-case elnevezest hasznalok es azt teszem a kiirasba, ezert lett maskeppen. Ugyanigy, kettospont nem engedelyezett minden fajlrendszerben, ezert szinten nem volt benne. Persze semmibol nem all beirni, ugyhogy javitottam. A nevedet szinten, bocsi! >.<

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #44 Dátum: Június 23, 2018, 11:38:53 pm »
Koszi az eszreveteleket, javitottam oket!