Szerző Téma: Hibák a számokban vagy a listában  (Megtekintve 7634 alkalommal)

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
Re:Hibák a számokban vagy a listában
« Válasz #15 Dátum: Július 12, 2017, 12:08:59 am »
A songs.txt-ben a Re:CREATORS címéhez kérhetném a kettõspontot is, ha már a Re:Zero megkaphatta? A Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka?.hoz meg a kérdõjeleket?
Apropó Shuumatsu, a Shuumatsu no Izettát nem látom beírva.
« Utoljára szerkesztve: Július 12, 2017, 05:40:24 am írta 8 »

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #16 Dátum: Július 12, 2017, 06:24:08 pm »
A songs.txt-ben a Re:CREATORS címéhez kérhetném a kettõspontot is, ha már a Re:Zero megkaphatta? A Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka?.hoz meg a kérdõjeleket?
Apropó Shuumatsu, a Shuumatsu no Izettát nem látom beírva.

Persze, beirtam! Azt meg nem tudom hol maradt le a listakbol. o.O Ellenorzesen atesett es fel is kerult. Furi.

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #17 Dátum: Július 12, 2017, 06:41:50 pm »
Még néhány hiba a fejemben van, azt jelezném: A "Shuuketsu no Sono he" a Hayashibara Megumi mappában van, amikor ezek Neon Genesis Evangelion dalok. A másik: Valamelyik Shuuketsu no Sono he kfn-ben (két változat van, mind a kettõbõl van kfn) csak egy Hayashibara Megumi kép van, az is rendkívül igénytelen, szét van húzva, arra ha engedélyt kapnék, újra megcsinálnám. Ha õszinte lehetek, Deedo (úgy emlékszem, hogy õ csinálta) néhány kfn-je, eléggé igénytelen és nemtörõdöm munka. Láttam tõle még egyet a Tekkaman Blade: Nostalgic Lover, az is túlzottan egyszerû, pedig azok nem az elsõ munkái voltak. Ha engedélyt kaphatnék, újra megcsinálnám mind a hármat.

Az igazat megvalva annyira nincs sok koze az Evangelionhoz, egy Evangelion temaju pachinko konzolnak lett meg a zeneje. Na de legyen, attettem, plusz javitottam a kepeket is.
A Tekkaman Blade: Nostalgic Loverre lehet tenyleg raferne egy kis upgrade, egy majdnem teljesen feher kep van csak beteve.

(aaargh, csak engem zavar, hogy az osszes ofrumhoz kepest a Hozzaszolas es Elonezed gombok fel vannak cserelve? >.<)

« Válasz #18 Dátum: Július 12, 2017, 09:53:37 pm »
Akkor a Nostalgic Lovert megcsinálom majd. Úgyis nemrég végeztem az animével, és még bennem van a hangulat. Kár, hogy az animében nem hangzott fel a dal, szerintem egész jó volt.

« Válasz #19 Dátum: Július 13, 2017, 08:52:28 am »
Fûû, találtam néhány hibát a listában, jelezném is.

- Az egyik anime címe rosszul van írva. Így van kint: Grenadiar Hohoemi No Senshi, helyesen: "Grenadier ~Hohoemi no Senshi~"
 - A másik, hogy van külön "Rave Master" és külön "Groove Adventure Rave" animecím. A kettõ egy és ugyanaz. Ráadásul a "Groove Adventure Rave" alatt csak az ending kfn-je van, a "Rave Master" alatt az opening is ott van. Tehát az ending kétszer van listázva. ^^' És az ending címe rosszul van írva. Helyesen: "Kohaku no Yurikago".
 - A "He is my Master" anime alatti kfn-ek is lehetnének a japán címük alatt: "Kore ga Watashi no Goshujin-sama"
 - A Ranma 1/2 mappában a Yume no Balloon nem ott van, ahol betûrend szerint lennie kellene. Elõrébb láttam, az R betûnél.
 - Külön van "Tekkaman Blade" és "Uchuu no Kishi: Tekkaman Blade" mappa.
 - "Yuuto Suzuki" neve lehetne japán sorrendben: "Suzuki Yuuto".

« Válasz #20 Dátum: Július 14, 2017, 07:35:12 am »
Találtam még egy hibát az egyik kfn-ben, ahogy nézem: BLACK BLOOD BROTHERS: Ashita no Kioku nekem csúszik. A szöveg késõbb "megy", mint az ének. 64 bites Windows 7 alatt nézem mindenféle emuláció nélkül.

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #21 Dátum: December 10, 2017, 09:09:34 pm »
Idézetet írta: supermario4ever
Fûû, találtam néhány hibát a listában, jelezném is.

- Az egyik anime címe rosszul van írva. Így van kint: Grenadiar Hohoemi No Senshi, helyesen: "Grenadier ~Hohoemi no Senshi~"
 - A másik, hogy van külön "Rave Master" és külön "Groove Adventure Rave" animecím. A kettõ egy és ugyanaz. Ráadásul a "Groove Adventure Rave" alatt csak az ending kfn-je van, a "Rave Master" alatt az opening is ott van. Tehát az ending kétszer van listázva. ^^' És az ending címe rosszul van írva. Helyesen: "Kohaku no Yurikago".
 - A "He is my Master" anime alatti kfn-ek is lehetnének a japán címük alatt: "Kore ga Watashi no Goshujin-sama"
 - A Ranma 1/2 mappában a Yume no Balloon nem ott van, ahol betûrend szerint lennie kellene. Elõrébb láttam, az R betûnél.
 - Külön van "Tekkaman Blade" és "Uchuu no Kishi: Tekkaman Blade" mappa.
 - "Yuuto Suzuki" neve lehetne japán sorrendben: "Suzuki Yuuto".

Javitottam, koszi szepen!

Idézetet írta: supermario4ever
Találtam még egy hibát az egyik kfn-ben, ahogy nézem: BLACK BLOOD BROTHERS: Ashita no Kioku nekem csúszik. A szöveg késõbb "megy", mint az ének. 64 bites Windows 7 alatt nézem mindenféle emuláció nélkül.

Huh, esetleg van hozza vokalod, hogy osszepasszoljam oket?

Tovabba: A Final Approach ~1st Priority~ - Ichigo Jam szamot el tudnad kuldeni? Azt elvileg mar elkeszitetted, de hozzam nem jutott el.

« Válasz #22 Dátum: December 10, 2017, 10:46:39 pm »
Az Ichigo Jam-re rákérdeztem, mert nem voltam biztos benne, de akkor ezek szerint tényleg nem volt meg. Már fent is van a Dropbox-ban.

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenõrzõ
  • Lelkes karaokés
« Válasz #23 Dátum: Január 06, 2018, 09:23:10 pm »
Az Ichigo Jam-re rákérdeztem, mert nem voltam biztos benne, de akkor ezek szerint tényleg nem volt meg. Már fent is van a Dropbox-ban.

Meg tudnad nezni megint? Ami most felkerult, abban nincs idozites sem dalszoveg, csak a kepek es a hangfajlok. A hangokat osszevagtam, a kepekt atmereteztem es igy visszatettem (bar gondolom van egy kesz verziod is).

« Válasz #24 Dátum: Január 07, 2018, 01:14:44 pm »
Én is így hittem, de nem találom. T_T na mindegy, akkor késõbb megnézem, és ha nincs rendben megcsinálom.

• Nem elérhető Roloca
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #25 Dátum: Március 21, 2018, 02:02:53 am »
Miután sikerült figyelmen kívül hagynom ezt a threadet (bocsi) és beírni máshova,
jelenteném hogy a múlt Conra készült KFN-em Mekakucity Actors - Jin - Kagerou Daze
is (+Vocal)-os, csak ezt elfelejtettem jelezni.
・・・モノクロの世界へようこそ!

« Válasz #26 Dátum: Március 22, 2018, 08:53:36 am »
ajjaj, sajnos a topic címét is figyelmen kívül hagytad, ahogy elnézem. :(

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #27 Dátum: Március 24, 2018, 12:39:47 am »
sm4e:
Roloca jó helyen ját ezzel a kommentjével :) olvasd csak át újra
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

« Válasz #28 Dátum: Március 24, 2018, 01:34:40 am »
Megvan, megvan. Pedig reggel vagyok a legaktívabb szellemileg...

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #29 Dátum: április 06, 2018, 12:46:48 pm »
A THE IDOLM@STER MOVIE Kagayaki No Mukougawa E! mappa felesleges, a dalt elég a sima THE IDOLM@STER mappába tenni, mert az a sima sorozat folytatása (és a film zenéi a normál játékokba is bekerültek).
És miért lett az Eromanga-sensei - Hitorigoto-ból két verzió? Az elõzõt lehet törölni, annak az instrumentálja nem a hivatalos CD-n megjelent.
« Utoljára szerkesztve: április 06, 2018, 12:49:10 pm írta 8 »