Szerző Téma: Conos dumcsi  (Megtekintve 91 alkalommal)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
Conos dumcsi
« Dátum: Március 04, 2019, 03:23:56 pm »
Ide öntsétek gondolataitokat bátran :)
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

Re:Conos dumcsi
« Válasz #1 Dátum: Március 06, 2019, 03:55:10 pm »
Verseny lesz? Vagy csak hagyományos karaoke?

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #2 Dátum: Március 06, 2019, 09:42:50 pm »
Lesz verseny is ;)
http://adarnako.hu/mondocon/

Várható még vívmánygyűjtés is, meg egyéb kisebb meglepik :D
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

« Válasz #3 Dátum: Március 07, 2019, 10:10:28 am »
Na, remek. :) Akkor eseménydús lesz a mostani a karaoke. :)

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #4 Dátum: április 17, 2019, 12:47:09 pm »
A vívmánygyűjtésről várhatóan mikor fog felkerülni infó? :)

« Válasz #5 Dátum: április 18, 2019, 10:55:41 pm »
Úgy néz ki, annyi a felvételemnek. Nem ment még elég jól a dal, ezért úgy döntöttem, hogy még nem veszem fel a dalt. Amit nem is bántam, mert úgy voltam vele, hogy hazamegyek Békéscsabára, és majd ott megcsinálom. Csak Pesten maradt a mikrofonos fejhallgató, és csak hétfőn terveztem hazamenni. Az itt lévő laptop meg régebbi (Lenovo ThinkPad R500), ezen nincs mikrofon... Úgyhogy azt hiszem, részemről elmarad a verseny.

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #6 Dátum: április 18, 2019, 11:35:23 pm »
Úgy néz ki, annyi a felvételemnek. Nem ment még elég jól a dal, ezért úgy döntöttem, hogy még nem veszem fel a dalt. Amit nem is bántam, mert úgy voltam vele, hogy hazamegyek Békéscsabára, és majd ott megcsinálom. Csak Pesten maradt a mikrofonos fejhallgató, és csak hétfőn terveztem hazamenni. Az itt lévő laptop meg régebbi (Lenovo ThinkPad R500), ezen nincs mikrofon... Úgyhogy azt hiszem, részemről elmarad a verseny.
Telefonnal nem tudod felvenni? Hinaanna is úgy szokta.

« Válasz #7 Dátum: április 19, 2019, 06:22:49 am »
Hát, felvehetem éppenséggel, de úgy tudom, hogy nem egy ember lett kirostálva amiatt, mert rossz minőségű volt a felvétele.

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #8 Dátum: április 19, 2019, 07:02:43 am »
Hát, felvehetem éppenséggel, de úgy tudom, hogy nem egy ember lett kirostálva amiatt, mert rossz minőségű volt a felvétele.
Utólag azt is tudod szerkeszteni. Menjen a zene fejhallgatóról, és akkor csak az éneket veszi fel. Utólag össze tudod rakni Audacity-ben, és tudod állítani rajta a hangerőt, hogy ne recsegjen.

« Válasz #9 Dátum: április 19, 2019, 09:23:20 am »
Jól van, utánanézek majd. :)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #10 Dátum: április 19, 2019, 11:50:51 am »
sm4e:
Azért nem rostálunk ki senkit, ha "nem jó minőségű" a hangfelvétel... Telefonos felvétel is elegendő és zsűrizhető, amennyiben hallatszik alatta az alap is (vagy utólag aláteszed az instrut audacityben).
Kizárás azért jár, ha hallgathatatlan a hangfelvétel, tehát nem tudja a zsűri az éneket pontozni, vagy ha egyáltalán nincs alatta az instru (mihez viszonyítson akkor a zsűri), vagy ha valaki az éneksávot is szerkeszti, módosítgatja, mert az meg nem fair.
Nyugodtan vedd fel akár mobillal is, csak utána hallgasd vissza. Ha jól hallható a hangod, éneked és az instru is, akkor jó lesz. :) Senkitől nem várunk stúdiófelvételt.
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。