Szerző Téma: Condumcsi, kérdések stb  (Megtekintve 119 alkalommal)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
Condumcsi, kérdések stb
« Dátum: Augusztus 17, 2018, 09:07:14 pm »
Minden kérdés, óhaj-sóhaj jöhet ide.
A szabályzatokat és a programokat is hamarosan feltöltjük a honlapra.
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
Re:Condumcsi, kérdések stb
« Válasz #1 Dátum: Augusztus 19, 2018, 10:37:46 pm »
Lesz karaoke rulett? Olyan régen volt már az előző.
Tetszik benne, hogy az ember nem tudja pontosan előre, mit fog énekelni, de ezért több felkészülési időt is igényel.

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #2 Dátum: Augusztus 21, 2018, 12:44:50 pm »
Ha a versenyre olyan dalt szeretnék, ami nincs a listán, de már "megrendeltem", és 8 azt mondta, megcsinálja a conig, azt vihetem, vagy inkább válasszak valami mást?

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #3 Dátum: Augusztus 21, 2018, 08:31:34 pm »
8:
rulett lehetséges, hogy lesz ;) a vívmányos vetélkedő dolgok még szerveződés alatt

toumeNi:
Ha 8 azt mondta és megkérjük, hogy küldje el nekem emailben (is, ne csak dropboxba) okt. 1. éjfélig, akkor viheted versenyre :)

この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #4 Dátum: Augusztus 21, 2018, 09:44:08 pm »
Ezt a nyári threadbe akartam de sajnos mindig elfelejtettem: Superion említette, hogy készült minden dalszövegfordításról egy-egy vélemény a zsűritagok által. Ha lehetséges azt szeretném elkérni, meg érdekelnének a beküldött művek is. Az előző conon ha jól láttam ki voltak ragasztva a színpaddal szembeni falra, viszont most nem találtam őket sehol. Előre is köszi^^
あぁ、自分がもう一人いればいいのにな。。。

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
« Válasz #5 Dátum: Szeptember 03, 2018, 12:13:06 pm »
Már el kellett volna kezdődni a Grand Prix jelentkezésnek, de sajnos nem elérhető a szerver FTP-n (máshogy meg nem lehet), ahova fel kéne pakolnom a fájlokat... Amint elérhető lesz, indul a reg...

Szerk.: Elindult a regisztráció, nem a szerverrel volt baj, hanem az iskolai hálóval (már megbuboltam a kedves kollégát, aki elszúrta).
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 03, 2018, 12:31:36 pm írta Leea »
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #6 Dátum: Szeptember 13, 2018, 04:28:55 am »
Ha a versenyre olyan dalt szeretnék, ami nincs a listán, de már "megrendeltem", és 8 azt mondta, megcsinálja a conig, azt vihetem, vagy inkább válasszak valami mást?
Caligula vagy IDOLM@STER? Konkrétan melyik dalt kéne elküldenem e-mailben Tsukinak?

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #7 Dátum: Szeptember 13, 2018, 09:36:13 am »
Caligula vagy IDOLM@STER? Konkrétan melyik dalt kéne elküldenem e-mailben Tsukinak?

Feltételezem: Caligula - Peter Pan Syndrome :D (Azt nem tudom, hogy ennek van-e köze az Idolmaster cuccokhoz... ^^")
toumeiNi, kérlek, erősíts meg :D
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #8 Dátum: Szeptember 13, 2018, 12:00:56 pm »

Feltételezem: Caligula - Peter Pan Syndrome :D (Azt nem tudom, hogy ennek van-e köze az Idolmaster cuccokhoz... ^^")
toumeiNi, kérlek, erősíts meg :D

Japp, ahogy Tsuki mondja. :)