Szerző Téma: Kérdések, óhajok, sóhajok  (Megtekintve 1113 alkalommal)

Re:Kérdések, óhajok, sóhajok
« Válasz #45 Dátum: április 15, 2018, 08:30:53 pm »
Na mire eligazodtam a pontokon... Szép amúgy, talán nem is voltunk annyira rosszak. Lám, 8-ék már nemhogy törekednek a maximális pontszámra, de el is érték. Gratulálok nekik.
Köszönöm a feltöltést, jó az új rendszer, tetszik.

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Soraru wannabe
« Válasz #46 Dátum: április 16, 2018, 12:42:10 am »
Tsuki: Az énekverseny vélemény kikérés csak a Top 12-nek elérhető vagy bárkinek aki beküldött felvételt?

Amúgy meglepődtem a pontjainkon. Azt hittem hogy nagyon alul fogunk végezni, erre nem, plusz még az Extrában is felszedtünk pár pontot :D
A Connection egy érdekes újítás volt, meg is lepődtem a helyes válaszokon (sajnos egyikünk sem ismert annyi animét hogy egyet is eltaláljunk) :D
Ha egyszer újra megpróbálkoztok a Vocaloid kategóriával, nem lehetne 4 lehetőséges címkitalálós?
Az tűnik a legjobbnak (vagy esetleg series/producer) és akkor talán nem lennének olyan kevés pontszámosok mint a múltkor :D
あぁ、自分がもう一人いればいいのにな。。。

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #47 Dátum: április 16, 2018, 08:48:12 am »
sm4e: Azért nem volt még az a max pont ;)

Roloca: minden versenyző kérhet véleményt, emailben küldjük. :)
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető waka
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Még hülyébb még hamisabban
    • wakabakashii (félkész)
« Válasz #48 Dátum: április 16, 2018, 11:17:17 am »
Én megküldtem az emailt, majd várom a választ rá ^_^

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #49 Dátum: április 16, 2018, 08:35:15 pm »
supermario4ever, a maximális pontszám - ha jól emlékszem - 152 volt, azért azt elérni nekünk is nagyon nehéz. Még úgy is, hogy összeszedtem a "yume no team"-emet.
Amúgy asszem az első feladatlapunkra írtam a beceneveket, a mienk már nem került fel az eredménytáblázatra... vagy minket már mindenki polgári névről is ismer.

Eddig még nem írtam, de természetesen én is remekül éreztem magam. A mostani tippmix pedig az összes közül most jött be a legjobban. Félre ne értésétek, nem azért, mert nyertünk (bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örülök neki), hanem a mostani kategóriák mindegyike nagyon közel állt hozzám. Character songból anno elég sokat hallgattam (talán a K-ON!-éit és a YuruYuriból a legtöbbször), a rapidban rengeteg kedvenc dal volt, az összekapcsolóson pedig élveztem a fejemet törni, még úgy is, hogy az ilyen egyszerű kapcsolatok abszolút nem jutottak eszembe. A K-pophoz és a doramákhoz annyira nem konyítok, a Vocaloidhoz nagyon-nagyon minimálisan, úgyhogy itt éreztem, otthonosan tudok mozogni. Igazi weabooskodásra alkalmas teszt volt, na! Azt meg imádok! És szeretnék még ilyet!

U.i.: Tsuki, Mystra, az eredményhirdetésen való meg nem jelenésért meg még egyszer bocsi, nagyon elnéztük az időt mindhárman.
« Utoljára szerkesztve: április 16, 2018, 08:58:16 pm írta 8 »