Szerző Téma: Kérdések, óhajok, sóhajok  (Megtekintve 2211 alkalommal)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
Re:Kérdések, óhajok, sóhajok
« Válasz #15 Dátum: Március 17, 2018, 11:59:29 am »
Roni:
Most nincs megkötés a tempóra. Lehetnek akár egyforma gyorsaságúak is.
A kfn-t megköszönöm, ha hétfő estig elküldöd nekem emailben. (Ha nem fér bele, akkor megcsinálom)
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

« Válasz #16 Dátum: Március 20, 2018, 02:49:17 am »
Írtam anno levelet, kérés karakera, és nem tudom, hogy lehet tudni, hogy esetleg lesz e vagy nem amit kértem, vagy nekem kéne megcsinálnom a kfn-t hozzá, beküldeni? (1000 éve nem csináltam, de ha ez kell, megcsinálom)
mert igazából szerettem volna most tavaszin csak úgy énekelni, vagy majd nyárin. yersenyre úgyse merek.
nem tudom, hogy ilyen kéréseket hogy kezelitek, hogy egyáltalán tervbe lett e véve, vagy hanyagolva lett. vagy már rég el is van felejtve, hogy valaki üzent.

mikor lehet tudni majd a tavaszi listát amúgy? mert még téli van fenn.

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #17 Dátum: Március 20, 2018, 10:58:56 am »
krissekovacs: ha megírod, konkrétan melyik számra gondolsz, könnyebb lesz utánajárnom a kérdésednek :)
Másik kérdéseidre válaszolva: a kéréseket általában feldobjuk az aktív KFN szerkesztők között, ha senki más nem vállalja el, akkor Tsuki vagy jómagam készítjük el. Sajnos mivel egyikünk se milliárdos, kénytelenek vagyunk főállásban dolgozni, így erőforrásaink (idő, energia) erősen limitáltak, és nem mindig készül el egy kérés a következő Conra. Akik tudják a Karafun Editort használni, azoknak minden esetben azt szoktam javasolni, hogy készítsék el saját maguknak a KFN-t és küldjék el e-mailben, mert akkor tuti meglesz a szám.
A választható dalok listája mindig Con előtt 1-2 héttel szokott frissülni, de lehet azért nyomon követni, hogy mikkel bővül majd a lista, itt a fórumon a "Még nem ellenőrzött kész KFN-ek" topikokba be szoktuk írni az aktuálisan elkészült számokat.

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #18 Dátum: Március 20, 2018, 11:06:47 am »
krissekovacs:
Nyugodj meg, velem leveleztél és ahogy ígértem, elkészítettem a kfn-t. A levélben azt is írtam, ha emlékszel, hogy a tavaszi conra fog elkészülni és ez így is lett. Attól még, hogy nem kapsz rögtön mindenre azonnali visszajelzést, még nem kell azt feltételezni, hogy nem foglalkozunk a kéréseddel. Az ilyesmi számkérésekre annyit szoktunk reagálni, amennyit én neked írtam az e-mailben és igen a következő conra kész. Ahogy Mystra is írta, a számok listája állandóan bővül és nem frissítgetjük egyesével, hanem csak mindig a következő con előtti napokban. Helyben conon pedig megtalálod az aktuális listát a falon.

Szóval nyugi, semmit nem kell már csinálnod, mert készen van a kérésed, a tavaszi mondoconon majd tudod énekelni és akkor majd rajta lesz a listán is.
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető waka
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Még hülyébb még hamisabban
    • wakabakashii (félkész)
« Válasz #19 Dátum: Március 20, 2018, 10:06:08 pm »
Meghallgatva a versenydalokat, erősnek ígérkezik az énekversenyes mezőny. :D Nagyon kíváncsi leszek, hogyan fog alakulni majd.

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #20 Dátum: Március 21, 2018, 12:02:31 am »
Én sajnos nem tudom egyiket se letölteni/meghallgatni :/
Ha lejátszanám simán akkor egy "Hoppá! Hiba történt a hangfájl lejátszásakor" üzenetet,
ha pedig letölteném akkor Forbidden-nel megtagadja a letöltést.
Remélem csak csodás kollégiumom internete szórakázik velem és nem az van hogy nem kaptam meg valamilyen hozzáférést :D

Egy biztos: Számomra ez a con lesz az eddigi legizgalmasabb, már alig várom^^
・・・モノクロの世界へようこそ!

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #21 Dátum: Március 21, 2018, 12:20:43 am »
Roloca:
Nekünk is problémázik néha... Nekem pl csak úgy engedi, ha a teljes mappát töltöm le. Egyesével ugyanezt a hibát írja, de egyben a mappát letölti zipben. Próbáld így. :)
Tényleg nagyon erős a mezőny :) izgi izgi
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető waka
  • Lelkes karaokés
  • **
    • wakabakashii (félkész)
« Válasz #22 Dátum: Március 21, 2018, 12:26:09 am »
Roloca: Én sem tudom közvetlen a Drive-ból meghallgatni a számokat, de... nálam behoz lentebb egy lehetőséget: "Music Player for Google Drive", erre rányomok, és akkor külön lapon behozza a számokat, így online is hallgathatóak.

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #23 Dátum: Március 21, 2018, 12:39:02 am »
Tsuki, waka: Köszi, megpróbálom úgy :D

Amúgy az első két fordulóban lesz segítségnek a szöveg? Nyilván mindenki gyakorol hogy előadhassa és ne felolvassa de
ha megakadnánk vagy instrumental után valami szemét módon kezdődik a következő rész akkor azért ott lesz biztosítéknak? :D
・・・モノクロの世界へようこそ!

• Nem elérhető waka
  • Lelkes karaokés
  • **
    • wakabakashii (félkész)
« Válasz #24 Dátum: Március 21, 2018, 12:39:53 am »
Szerintem ott lesz majd, max ha túl sokszor nézel a képernyőre, akkor pontlevonás jár... Legalább is, legutóbb azt hiszem így volt. ^^"

• Nem elérhető waka
  • Lelkes karaokés
  • **
    • wakabakashii (félkész)
« Válasz #25 Dátum: Március 21, 2018, 09:26:39 am »
Lenne egy észrevételem a regisztrációs honlappal kapcsolatban: a http://www.karaokeverseny.nhely.hu/jellista.php továbbra is elérhető, és elvileg simán lehetne törölni jelentkezőket. Nem kellene erről a lapról átirányítani az embert a jellista_lezar.php-ra? :D

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #26 Dátum: Március 21, 2018, 10:49:33 am »
Az nem emailhez van kötve?
Amikor módosítottam az egyik dalom pontos címét, akkor kért emailt is.
Mindegy, biztos ami biztos alapon gyorsan csináltam egy mentést az oldalról
22 jelentkező van de csak 18 beküldött szám.
Ezt a komment szövegdobozt nem lehetne fix méretűre beállítani? :D
Telefonon rosszabb mert nagyobb a betűméret amivel megjeleníti a kommentemet

・・・モノクロの世界へようこそ!

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #27 Dátum: Március 21, 2018, 10:54:22 am »
Roloca:
1.: sajnos még nem sikerült megoldani a szövegdoboz végtelenségét... fogjuk fel úgy, hogy egy kicsit sajátos nevelés igényű gyermek a fórumunk ^^"
2.: csak a nagyszínpadon nem lesz egyáltalán segédmonitor (csak a hatalmas kijelző a hátad mögött, bár arról lesni háttal a közönségnek elég necces) egyébként meg ahogy waka írtam lehet lesni, de a sokért pontlevonás jár.

waka:
Észrevételedre két dolog jutot eszembe. Az első, hogy Leeaaaaa tasuketeeeee :D a második, végülis az nem gáz, ha lehet törölni a jelentkezést... visszalépni bármikor lehet, de újat regelni vagy változtatni már úgysem lehet
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Roni
  • Néha már énekel
  • *
    • roni tumblr
« Válasz #28 Dátum: Március 21, 2018, 11:52:12 am »
Nekem sikerült egyesével letöltögetni / meghallgatni néhányat a feltöltések közül...
Ezek szerint mindenki az utolsó pillanatra hagyta? Mert most nézem, hogy tényleg jó sok szám van fenn, amikor én vasárnap feltöltöttem az enyémet, még csak 6 db volt összesen, meg is lepődtem, hogy milyen kicsire redukálódik a mezőny, de ezek szerint szerencsére mégsem.
Egy pillanatra azt hittem, azt mondjátok, hogy valaki más jelentkezését is ki tudod törölni... picit kitört a frász :'D
"Whatever women do, they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult."

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #29 Dátum: Március 21, 2018, 12:29:45 pm »
Ne aggódj Roni, amúgy is mindenki csak a sajátját tudta volna törölni, de Leea megoldotta :D
(Email cím is kell a törléshez, azt meg csak te tudod)
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。