Szerző Téma: KaraFun Player & Editor  (Megtekintve 13223 alkalommal)

• Nem elérhető waka
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Még hülyébb még hamisabban
    • wakabakashii (félkész)
Re:KaraFun Player & Editor
« Válasz #30 Dátum: április 30, 2017, 04:13:31 pm »
Minek kellett nektek amúgy random vietnámi verziót szedni? Fent van a files-on a studio mappában minden, ami kell...
Nincs hozzá felhasználó-jelszó párosunk... :D Nekem legalább is nincs.

« Válasz #31 Dátum: április 30, 2017, 04:15:20 pm »
Az extra cucc elvileg segítene, de nekem nem. :(

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #32 Dátum: április 30, 2017, 05:13:57 pm »
Megnéztem az oldalukat, ez valami cucc az ázsiai országból, akik szintén karaokéval foglalkoznak. Akkor nem vészes? Amúgy neked benne volt a Player? Mert az nekem hiányzik.
Ugyanolyan, mint a normál. De én az NVH-ra rátelepítettem a normál KaraFunt is, így a kettõ együtt mûködik tökéletesen.

« Válasz #33 Dátum: április 30, 2017, 05:22:31 pm »
De amúgy ez a Karafun, ami van nekünk, ez 1.20-as. Nincs nagy változtatás, csak kicsit modernebb a külseje, de amúgy extrákat nem tapasztaltam. Ez az utolsó Karafun változat az elõfizetés elõtt.

• Nem elérhető Roni
  • Néha már énekel
  • *
    • roni tumblr
« Válasz #34 Dátum: április 30, 2017, 10:27:33 pm »
Valaki megmentené az életemet, és megmondaná, hogy hol is lehet hozzáadni a vokált a kfn-ekhez? (hogy a végeredmény +Vocal legyen) tudom hogy valahol van ilyen opció, de marhára nem találom, és a régi honlap tutorialja meg ugye már nem elérhetõ... argh

Mar hogy ne lenne elerheto? => http://port70.net/~estrica/karaoke/tutorial.txt ;)
Ááááá, életmentés megtörtént!! Köszönöm szépen ;u;
"Whatever women do, they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult."

« Válasz #35 Dátum: Június 21, 2017, 08:38:26 am »
Kíváncsi lennék, hogy az új KaraFun mobilos alkalmazásba lehet-e kfn-eket feltölteni, vagy csak az elõfizetéskor használható karaokékat lehet használni.

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #36 Dátum: Július 30, 2017, 12:54:36 am »
Egy fontos technikai kérdésem volna.
Az a nagy öröm ért, hogy kaptam új gépet, ehhez viszont windows 10 dukált. Ez eddig csodálatos, csakhogy nem tudom telepíteni a KaraFunt.

Mi most a teendõ?

« Válasz #37 Dátum: Július 30, 2017, 07:57:29 am »
Én nemrég frissítettem Windows 7-rõl 10-re, és nincs ilyen problémám. Ezek szerint már a telepítés sem megy? Ilyennel nem találkoztam. Mert olyan van, hogy nem indul el telepítés után. Hát én személy szerint VirtualBox-ot javaslok, és rátenni egy Windows XP-t, de ha vannak okosabbak, õk hátha jobban tudják.

« Válasz #38 Dátum: Július 31, 2017, 10:41:56 am »
Egy fontos technikai kérdésem volna.
Az a nagy öröm ért, hogy kaptam új gépet, ehhez viszont windows 10 dukált. Ez eddig csodálatos, csakhogy nem tudom telepíteni a KaraFunt.

Mi most a teendõ?

A legfontosabb,hogy a netet kapcsold ki és úgy rakd fel a régit. Mielõtt visszakapcsolnád a netet indítsd el és kapcsold ki a frissítést.
Ha nem megy írd meg mi a baj.

Nyugi én is 2-3 telepítettem mire sikerült felraknom a Windows 8.1-re.

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #39 Dátum: Július 31, 2017, 11:43:21 pm »
Holnap kipróbálom, amiket írtatok és meglátjuk mi lesz. Köszönöm. :)

• Nem elérhető Roloca
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #40 Dátum: Augusztus 16, 2017, 01:02:42 pm »
Elolvastam a jó kis tutorialt: http://port70.net/~estrica/karaoke/tutorial.txt, viszont lenne két kérdésem.

1. Full angol számnál ugye kiejtett szótag szerint tagolunk? Tehát a "fiction"-bõl "fic/tion" lesz, a "some" pedig marad egy szótagként, igaz?
2. Mi a helyzet akkor, ha egy magánhangzó nyújtva van? Példa: A szöveg szerint: "Anata wa dare?" Énekelve pedig: "Anata wa da a re?"
Egyelõre nem írtam bele az extra a-t, mert csak nyújtja, de éneklés szempontjából meg könnyítené.
(https://soundcloud.com/user-961287835-455825623/kami-iro-awase-tv-size 0:40 körül)
・・・モノクロの世界へようこそ!

• Nem elérhető mazsıbazsı
  • Kezdõ karaokés
  • **
  • csûnibjó for lájf
« Válasz #41 Dátum: Augusztus 16, 2017, 01:08:03 pm »
Elolvastam a jó kis tutorialt: http://port70.net/~estrica/karaoke/tutorial.txt, viszont lenne két kérdésem.

1. Full angol számnál ugye kiejtett szótag szerint tagolunk? Tehát a "fiction"-bõl "fic/tion" lesz, a "some" pedig marad egy szótagként, igaz?
2. Mi a helyzet akkor, ha egy magánhangzó nyújtva van? Példa: A szöveg szerint: "Anata wa dare?" Énekelve pedig: "Anata wa da a re?"
Egyelõre nem írtam bele az extra a-t, mert csak nyújtja, de éneklés szempontjából meg könnyítené.
(https://soundcloud.com/user-961287835-455825623/kami-iro-awase-tv-size 0:40 körül)

Talán én vagyok a legkevésbé kvalifikáltabb, hogy ilyenre válaszoljak, de:

1. én is így csináltam
2. - vagy ~-lal jelezném, esetleg hosszabban tartó effect-tel az adott szótagon/betûn

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #42 Dátum: Augusztus 16, 2017, 01:30:16 pm »
Roloca:
Én is kiejtés szerint szótagolok angol számoknál. (Meg mondjuk minden másnál is, ha belegondolok.) Mondjuk ez is tud kacifántos lenni, ha pl. japán elõadó énekel angolul és valamit azzal az ízes japán kiejtéssel tagol. :D
Ahogy az elharapott szótagokat én általában kiaposztrófozgatom, a plusz hajlításokat viszont vagy egyáltalán nem, vagy kötõjellel (- esetleg –), vagy hullámjellel (~) szoktam jelölni, ahogy mazsibazsi is írta. :)

• Nem elérhető Roloca
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
« Válasz #43 Dátum: Augusztus 16, 2017, 04:51:14 pm »
Belefutottam egy furcsa hibába, amit még az újratelepítés sem oldott meg. Valaki találkozott hasonlóval?
A timeline meg az alatta lévõ cuccok látszólag nincsenek szinkronban, valójában viszont igen.
Eléggé zavaró, hogy máshol fut a timeline, meg máshol a szöveg, background, stb. vonala.

EDIT: Megoldódott, de azért kint hagyom hátha más is egyszer belefut. Szóval a Windows magától átrakta a kompatibilitást és letiltotta az átméretezést magas DPI beállítás esetén.
Így viszont elcsúszott az egész timeline.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 16, 2017, 05:06:33 pm írta Roloca »
・・・モノクロの世界へようこそ!

• Nem elérhető Narumi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #44 Dátum: Szeptember 11, 2017, 07:46:03 am »
Olyan technikai problémám akadt a drágasággal, hogy a szövegeffektek a szerkesztõben és a lejátszóban nincsenek köszönõviszonyban.
Egy-egy szót, sort akarok átszínezni, a szerkesztõben rendben helyén van az effektpöcök, és úgy játssza le, ahogy azt elképzeltem.
A rendes lejátszóban meg eggyel több szótagot is beszínez... Ezt most miért csinálja? Ha túl közel van egymáshoz a két szótag, nem tudja értelmezni, vagy mi van?