Szerző Téma: KaraFun Player & Editor  (Megtekintve 10643 alkalommal)

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
Re:KaraFun Player & Editor
« Válasz #90 Dátum: Július 30, 2019, 08:44:04 am »
Igen, az 1.18-as megy on stage és ugyanazzal a studióval szerkeszt szerintem itt mindenki. A 2-eshez sok verzió lett kiadva, de abban már nem elérhető a szerkesztő (mert inkább vedd meg a számokat). A régivel szerkesztett kfn-eket meg nem minden effekttel játsza le a 2es olvashatóan. Szóval azért nem álltunk át rá, mert nem vagyunk vele előbbre. (Egyesével a teljes kfn-bázisunkat senki nem fogja áteffektezni 2es kompatibilsre)
Keresgélhetünk, hátha van jobb megoldás. Aki ért hozzá, belemászhat, de sajna ahhoz én kevés vagyok.
Emulálást tényleg nem szereti... elég keservesen tudtam anno linux alatt futtatni... -_-"
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #91 Dátum: Szeptember 06, 2019, 11:43:21 pm »
Én abba a problémába ütköztem, hogy jelenleg Trial verziós szerkesztőt kellett leszednem, mert amit korábban Tuki adott megvett szerkesztő, nos, el se kezdi telepíteni, egyből hibát ír rá. Egyszerűen nem tudok beszerezni egy tisztességes studio-t, így viszont egy hangsávval kell gazdálkodnom, mint a régi szép időkben. :D

Van valakinek ötlete arra, hogyan lehetne életet lehelni belé? :/

A hibaüzenet a következő: "A rendszer nem találja a megadott elérési utat."
Ez már csak azért is furi, mert rohadtul mindegy, mit csinálok, mindenképp ezt dobja fel. Persze el lehet nyünnyögni több sáv nélkül is, de mennyivel jobb, ha van kettő, ha az adott szám megköveteli...? (a lejátszó sem működik btw, abból is 1.20.86-os verziót használok)

Esetleg mazsibazsi, ha megvan az a csodás oldal, ahonnan leszedtétek a Studio-t, vagy esetleg magát a Studio-t drive-on keresztül meg tudnád osztani, hogy feltehessem, nagyon hálásan megköszönném (ez tűnik egyelőre egyedül járhatónak. .__.).

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #92 Dátum: Október 31, 2019, 10:54:49 pm »
A player beallitasaiban van egy olyan, hogy lejatszaskor ne eredeti idozitessel mutatja a szamot. Azert van, hogy editorben jo az idozites, playerben meg csuszik. Ezt ki lehet kapcsolni.