Szerző Téma: Anime & Manga  (Megtekintve 20525 alkalommal)

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
    • Élménybeszámoló Japánból
Re:Anime & Manga
« Válasz #30 Dátum: április 26, 2017, 05:10:04 pm »
....mint a Dögunalom no Rinne.

Azt még nézed? Én már feladatam...
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen dake.
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

« Válasz #31 Dátum: április 26, 2017, 06:04:35 pm »
Az a Kyoukai no Rinne lenne? Valószínûleg nem, mert annak már vége.

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #32 Dátum: április 26, 2017, 07:01:09 pm »
Azt még nézed? Én már feladatam...
Nézem, de nagyon nehézkesen. Várom Hayashibara Megumit, hátha emel valamit a színvonalon. Illetve Takahashi Rumiko fejezné már be a mangát...

Az a Kyoukai no Rinne lenne? Valószínûleg nem, mert annak már vége.
De, az. Most fut a harmadik évad, szóval múlt héten volt összességében az 53. rész. 2015 óta évente kidobnak belõle 25 részt, csak a fene se tudja minek.

« Válasz #33 Dátum: április 26, 2017, 08:26:34 pm »
Mirõl szól az anime? Azt terveztem nézni, mert úgy voltam vele, hogy a Ranma 1/2 és az Inuyasha után jó lesz egy mai Takahashi Rumiko animét nézni. Arról meg nem tudok, hogy Hayashibara Megumi seiyuu lenne itt. Márpedig amirõl nem tudok ami Hayashibara Megumi-val kapcsolatos, az nincs is.

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #34 Dátum: április 26, 2017, 09:05:26 pm »
Mirõl szól az anime? Azt terveztem nézni, mert úgy voltam vele, hogy a Ranma 1/2 és az Inuyasha után jó lesz egy mai Takahashi Rumiko animét nézni. Arról meg nem tudok, hogy Hayashibara Megumi seiyuu lenne itt. Márpedig amirõl nem tudok ami Hayashibara Megumi-val kapcsolatos, az nincs is.
Arról szól, hogy a anime fõszereplõje, Rinne csóró, és ebbõl minden részben legalább 3 viccet kell csinálni. Amúgy meg egy kis shinigamiskodás, de se a történet nem halad semerre, sem a karakterek nem fejlõdnek. Mindenki csak van, és gyûlnek. Hosszútávon elég fárasztóak.
Hayashibara Megumi pedig benne lesz, be lett jelentve a 3. évad indulása elõtt. Még interjút is készítettek a két fõszereplõ seiyuujával és Yamaguchi Kappeijel, hogy milyen érzés ismét vele Rumiko-mûben szinkronizálni.

« Válasz #35 Dátum: április 26, 2017, 09:53:41 pm »
Ide látom, hogy imádni fogják minden egyes pillanatát. Szerintem ez a két ember a Ranmánál egy életre szóló barátságot kötött egymással.

« Válasz #36 Dátum: április 29, 2017, 10:16:17 pm »
Nagyon-nagyon kevés mangát olvastam életemben, de most úgy döntöttem, hogy el fogom olvasni a ReLIFE-ot. Kizártnak tûnik, hogy animében megismerjük a teljes sztorit, viszont érdekel, hogy mi lesz ennek a vége, úgyhogy hajrá nekem.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #37 Dátum: április 29, 2017, 11:14:10 pm »
Kizártnak tûnik, hogy animében megismerjük a teljes sztorit, viszont érdekel, hogy mi lesz ennek a vége, úgyhogy hajrá nekem.
Még egy laza fél év van hátra belõle idõben, ami még jópár év lehet a manga"kiadást" nézve...
Hane ga nai... Naze???
... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai nagai toki wo boku to ikiru?"

« Válasz #38 Dátum: április 29, 2017, 11:39:50 pm »
Akkor el fog menni még egy jó darabig.

« Válasz #39 Dátum: Május 03, 2017, 09:58:30 pm »
Felmerült bennem, ha a BakaBT is végleg megszûnik, akkor hol lesz érdemes régi animéket leszedni? Mert tényleg úgy vagyok, hogy az új animéknek lesz a HorribleSubs (a nagyjának), de hogy régieket hol lehet majd találni, az egyelõre kérdés. Az Exiled-Destiny szokott régi animéket feliratozni, de õk mindig dual audióban és nagy fájlméretben gondolkodnak, amiért nem kifejezetten rajongok.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #40 Dátum: Május 03, 2017, 10:19:45 pm »
Egy csomó régi megvan még mindig a usteam FTP-jén, csak mindig az nem, amit épp keresek... Na meg azért pár szerintem AnimeAddicts-on is fent van, bár mint korábban említettem, nem sokszor fordulok meg náluk, szóval nem 100%...
Hane ga nai... Naze???

• Nem elérhető Roni
  • Néha már énekel
  • *
    • roni tumblr
« Válasz #41 Dátum: Május 04, 2017, 12:02:14 am »
Piratebay?
Egyébként sztem a nyaatorrent vissza fog jönni. Néha új helyre költöznek.
"Whatever women do, they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult."

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #42 Dátum: Május 04, 2017, 07:32:14 am »
Piratebayt nem szeretem, mert nekem nem tûnik még annyira sem biztonságosnak, mint más hasonló oldal...
Ha olyan mondja, hogy úgy tûnik, jobblétre szenderült és mások próbálnak új helyet összehozni, aki azokban a körökben forog, akkor nem hinném, hogy a nyaa bárhova is költözne. De tokyotosho még van, most reggel már mûködött...
« Utoljára szerkesztve: Május 04, 2017, 07:34:25 am írta Leea »
Hane ga nai... Naze???

« Válasz #43 Dátum: Május 04, 2017, 07:47:00 am »
Piratebay-ért én sem rajongok, mellesleg ott voltak régen még az Isohunt és a mininova oldalak is, ezeket is alapokan megdorgálták. Most nekem nem akart mûködni a Tokyo Toshokan.
Akkor a USteam még mindig van? O_O Óriási menõség. És ezek szerint még mindig ugyanúgy FTP-sen mûködik, mint régen.

• Nem elérhető Leea
  • Modi
  • Lelkes karaokés
  • Mazochistic Onii-sama
« Válasz #44 Dátum: Május 04, 2017, 09:20:28 am »
Most nekem nem akart mûködni a Tokyo Toshokan.
Akkor a USteam még mindig van? O_O Óriási menõség. És ezek szerint még mindig ugyanúgy FTP-sen mûködik, mint régen.

Pedig semmi baja tokyotoshonak... Épp most szedtem onnan cuccot...
Igen, a usteam még mûködik. Azt nem tudok, a weboldaluk megvan-e még, de az FTP még mindig mûködik (azért néha ott is van bug, de többnyire megy.)
Hane ga nai... Naze???