Szerző Téma: Sorozatok  (Megtekintve 1878 alkalommal)

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
Sorozatok
« Dátum: április 14, 2017, 08:42:09 pm »
Úgy fellelkesültem, hogy elindult a 3. évad az iZombie-ból, hogy muszáj nyitnom egy témát a sorozatoknak. :) Van valaki rajtam kívül, aki megszállottan követi a kedvenceit? :)

Re:Sorozatok
« Válasz #1 Dátum: április 14, 2017, 09:37:31 pm »
Amikor Dél-koreai történelmi sorozat megy, azt mindig. :) Bár ami nemrég ment, legutóbbi, a Császárság Kincse nem jött be annyira, talán már túlzottan régen játszódik (XIV. század), és az egész már valahogy túlzottan idegen volt. A Csoszon dinasztiában játszódó sorozatokért viszont élek-halok, ha megy a TV-ben.

• Nem elérhető Narumi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #2 Dátum: április 15, 2017, 09:18:50 am »
Big Bang Theory, anyone? :) Mondjuk már rég nincs meg a sorozat eredeti feelingje, most már inkább szappanopera az egész, és széthullott, de azért szeressük.

Évekkel ezelőtt még a True Blood ment nálam nagyon, de ott az ötödik évadtól kezdve feladtam, mert egy kalap f*s lett. Meg inkább nem is erőltettem tovább, nekem az HBO-s sorozatok túlságosan belezősek... >_<

• Nem elérhető mazsıbazsı
  • Kezdő karaokés
  • **
  • csűnibjó for lájf
« Válasz #3 Dátum: április 15, 2017, 11:03:39 am »
Doctor Who-t (újkeletűt) 5., 6., 7. évad környékén részről részre követtem. Ezzel a sorozattal tanultam meg kb.
a nulláról C1-ig angolul ^^ csak aztán weeb lettem...eheheh

Big Bang Theoryba bele-bele nézegettem, a sitcomokat nagyon nem bírom, de talán még nem halnék bele, a végig kéne néznem ^^

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #4 Dátum: április 16, 2017, 11:19:57 am »
Big Bang Theory kis mennyiségben vicces, hosszabb távon nagyon fárasztó... :D
Kis lemaradás után mi most elkezdtük a Sherlockot. Továbbra is imádom a brit szövegelésüket.
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #5 Dátum: április 17, 2017, 05:29:07 pm »
Én most a CSI: Miami-t kezdtem el az első évadtól. Jelenleg 12 rész ment le, de a szakdogám megálljt parancsolt. :D

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #6 Dátum: április 17, 2017, 05:57:01 pm »
A CSI: Miamit néztem én is, bár nem "elejétől a végéig" formában, hanem anno TV-n ment és ha sikerült odakapcsolnom, mikor épp az ment, akkor abbahagytam az unott fejjel való csatornaváltogatást és néztem az aktuális részt. :)
A Big Bang Theory nekem mindig is túl fárasztó és túl tipikus amcsi sitcom volt, amit egyszerűen képtelen vagyok befogadni. Sose értettem, mi olyan szórakoztató benne, ahogy a How I Met Your Motherben sem, meg az összes többi felkapott vígjátéksorozatban.
Mondjuk a vígjáték asszem en bloc nem az én zsánerem. A meleg vígjátékok humorát mondjuk szeretem, meg van pár olyan "futottak még" kategóriájú comedy, ami olyan egyszer nézős, de nem különösebben nyűgöz le.

• Nem elérhető Tukeinon
  • Kfn Ellenőrző
  • Kezdő karaokés
« Válasz #7 Dátum: április 17, 2017, 07:45:24 pm »
Most kezdtem Netlixen a Terrace House-t egy volt kollegam javaslatara. Egy egy japan sorozat, eredetileg onallo sorozatkent futott, de megtetszett a Netflixnek es atvette (azota mar 3 sorozata is van). Amolyan reality show, 3 lanyt es 3 fiut meghivnak egy hazba egyutt lakni. Igazabol elhetik a mindennapjaikat ahogy szeretnek, kapnak mindenfelet (egymas tarsasagat, hazat, kocsit, ...). Ok maguk dontik el azt is, meddig maradnak, mit kezdenek magukkal.
Ami nagyon megtetszett benne az az, hogy mellettuk van egy eleg vegyes stab, akik hetente osszeulnek es kielemzik oket, mikor miert csinalhattak azt, amit. Erdekes egyreszt, hogy tobbeknek mas a szempontja, van amit a tobbseg egyertelmunek vesz peldaul, nehanyan meg egyaltalan nem. Lejon az is, hogy mennyire mashogy allnak a japanok bizonyos kerdesekhez.

• Nem elérhető Roni
  • Néha már énekel
  • *
    • roni tumblr
« Válasz #8 Dátum: április 25, 2017, 03:28:24 pm »
Én a CSI-k közül csak a Miami-t szerettem... :D és az összes crimefighting közül a kedvencem a Bones, kár, hogy pont most lett vége. :(
A Big Bang Theory nekem mindig is fárasztó volt. XD
"Whatever women do, they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult."

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #9 Dátum: április 27, 2017, 09:19:40 pm »
Bonesnak is neki akarok ülni, de olyan hosszú, hogy nehezen visz rá a lélek. A CSI: Miami-val is megakadtam. :(

Egyébként rengeteg jót hallok a Big Bang Theory-ról, tudtok mondani pár szót róla? Mármint, ez ilyen kis limonádé, vígjáték, vagy mit képzeljek el? :D

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #10 Dátum: április 27, 2017, 11:24:12 pm »
Big Bang Theory: limonádé vígjáték tudományos viccekkel/poénokkal, fantasy és comiconos cross-reference-szel, szórakoztató pasikkal, 1 rettentően idegesítő csajjal, egy szexi, de kellemesen iq-tlan csajjal és egy harmadik csajjal, aki a tesóm képmása. :D
Rettenőten jó kikapcsólódás volt anno meló után a lakótársaimmal (főleg annak tudatában, hogy nekik is a tesóm jutott eszükbe a harmadik csajról...) Asszem röviden ennyi :D
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #11 Dátum: április 27, 2017, 11:31:20 pm »
Uh köszi, jól hangzik. :D Érdemes lehet belenézni, úgyhogy május végén meg is ejtem szerintem.