Szerző Téma: Keleti/anime számok foglalása  (Megtekintve 1604 alkalommal)

Re:Keleti/anime számok foglalása
« Válasz #45 Dátum: December 13, 2017, 10:11:35 am »
Uramisten, ahogy láttam, hogy van Pokémon Mezase Pokémon Master 20th Anniversary kislemez, eszembe juttatta, hogy kérték az Alola! kislemez két dalát is. T_T Ráadásul ezen a kislemezen is van 4 új dal, közülük háromnak karaoke verziója is van. Elő kéne venni a Pokémon játékokat, lázba kerülni, és megcsinálni az összes Pokémonos kfn-t, ami még nincs meg.

Kilistázom a Pokémonos dalokat, de ezeket nem ígérem mostanra.
Pokémon Sun & Moon - Alola!
Pokémon Sun & Moon - Pose
Pokémon - Mezase Pokémon Master -20th Anniversary-
Pokémon - Oyasumi Boku no Pikachu -2017 ver-
Pokémon - Mezase Pokémon Master -20th Anniversary Ballad ver-

« Válasz #46 Dátum: December 27, 2017, 11:16:44 am »
Éljen! Elérhetővé tették a két Kamen Rider Ryuuki opening és ending kislemezt, melyekben érdekelt vagyok, lévén, hogy Matsumoto Rica és Kitadani Hiroshi az előadójuk. Ezeken van rajta a teljes karaoke verzió. Ezeket is megcsinálom majd.

Kamen Rider Ryuuki: Alive A life
Kamen Rider Ryuuki: Hatenaki Kibou
Kamen Rider Ryuuki: Revolution
Kamen Rider Ryuuki: reborn

• Nem elérhető ctgrell
  • Mi az a karaoke?
  • *
« Válasz #47 Dátum: December 29, 2017, 04:40:27 am »
Szeretnék minél elöbbre (tavaszi con please XD) kérni Parappa the rapper openinget, endinget ami csak lehetséges~
Love together lenne a legjobb.
« Utoljára szerkesztve: December 29, 2017, 04:53:36 am írta ctgrell »

« Válasz #48 Dátum: Január 09, 2018, 01:54:42 am »
Júúj, micsoda Psychic Lover kincseket találtam. Yu-Gi-Oh! kislemez? Cardfight!! Vanguard új kislemez? Ráadásul egyik jobb, mint a másik. Látom, a Precious Time,Glory Days már megvan (csalódott lennék, ha nem 8 csinálta volna...), de annak a B-side track-je is eszméletlen jó. Viszont mivel az nem kapcsolódik az animéhez, ezért úgy döntöttem, hogy ha majd megcsinálom a kfn-t belőle, majd lesz külön Psychic Lover szekció. Tehát, újabb foglalások:

Psychic Lover: SUBLIMINAL I LOVE YOU
Cardfight!! Vanguard: →Next Generation
Psychic Lover: Ne-ver-gi-ve-up ~Never Give It Up

Ez a harmadik Cardfight!! Vanguard kislemeze a duónak, egyben magasan a legjobb. Egyben ez eleddig a legrosszabb eladású kislemezük. :(

Meg kérdezném, hogy a Never Give Up címet hogy romanizáljam? A katakanás része így van: ネ・バ・ギ・ビ・ラ! Ezt kötőjeleztem.