Szerző Téma: Rendelések  (Megtekintve 5157 alkalommal)

• Nem elérhető Roloca
  • Kezdő karaokés
  • **
  • Az ügyeletes Vocaloid
Re:Rendelések
« Válasz #45 Dátum: Július 20, 2018, 12:55:47 pm »
Megcsinálhatom, amint megleszek a Rimokonnal :D
Akartam volna írni, hogy azt, akinek Teto line-jait kell énekelni már előre sajnálom, de sajnos még az instrumentalon is rajta van kb az összes Teto vocal, és a solo része is
gondolok itt az o o o o oooo spamre :D
・・・モノクロの世界へようこそ!

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #46 Dátum: Július 20, 2018, 03:57:53 pm »
Érdekeltté tudok tenni valakit egy Caligula - Peter Pan Syndrome és Tenshi no Uta megcsinálásában az őszi conra? (◕ ꒳ ◕)

• Nem elérhető 8
  • Lelkes karaokés
  • **
  • Megrögzött anime otaku
« Válasz #47 Dátum: Július 20, 2018, 06:20:45 pm »
Érdekeltté tudok tenni valakit egy Caligula - Peter Pan Syndrome és Tenshi no Uta megcsinálásában az őszi conra? (◕ ꒳ ◕)
Ha megteszi a játékbeli originál verzió is (az Anime Re:Arrange-hez nem adtak ki instrumentált), akkor én el tudom őket készíteni.

• Nem elérhető toumeiNi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #48 Dátum: Július 20, 2018, 06:50:55 pm »

Ha megteszi a játékbeli originál verzió is (az Anime Re:Arrange-hez nem adtak ki instrumentált), akkor én el tudom őket készíteni.

Teljes mértékben, én is azokra gondoltam. :)

• Nem elérhető Mystra
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #49 Dátum: Augusztus 14, 2018, 03:06:54 pm »
Esty: a k-pop kérések közül a következőket megcsinálom szívesen, ha még nem álltál neki:
BIGBANG - Bang Bang Bang
Blackpink - Boombayah
BTS - Fire
BTS - I Need U
EXO - Monster

Lehet, bővül még a lista részemről, egyelőre ezek azok, amiket tuti meg tudok csinálni :D

(A BTS - DNA asszem nem volt a kérések között, a foglalásaid között nem látom, mindenesetre azt is megcsinálnám ^.^)

• Nem elérhető Narumi
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #50 Dátum: Szeptember 05, 2018, 05:06:03 pm »
Kivételesen most én is rendelnék. :)

Mivel régifajta Karaoke Editorom van, a Studióval meg nem dolgoztam eddig, és nagyon most időm sincs ezzel foglalkozni, így megkérnék valakit,
hogy készítse el a Vocaloid: Perfectionist Complexet, méghozzá úgy, hogy a japán szövegen kívül az alsó sávban legyen ott az angol,
esetleg szépen fordított magyar szöveg. Ezt azért kérném, mert egyike azoknak a daloknak, amely szövegének mélyebb mondanivalója van,
és örülnék, ha szélesebb közönség is megértené, hogy az előadó miről énekel.

Fapados verziót azt csinálok én is hozzá (legalább azzal is tanulom a dalt), de ha esetleg eljutok a versenyre (sok-sok-sok kérdőjel),
akkor a bővített verzióval adnám elő.

Köszi-puszi!

• Nem elérhető Tsuki
  • Admin
  • Lelkes karaokés
« Válasz #51 Dátum: Szeptember 05, 2018, 10:20:21 pm »
Narumi:
Vállalom a kfn-t, az angolt tuti, a magyart majd amennyire időm engedi.... :D
この世界には偶然はない。あるは必然だけ。

• Nem elérhető Lucy
  • Néha már énekel
  • *
« Válasz #52 Dátum: Október 06, 2018, 01:13:50 pm »
Bár jómagam is KFN készítő vagyok, mégis hatalmas falba ütköztem és rendelnem kell... xd

Ha van itt bárki, AKÁRKI, aki rendelkezik az Elfújta a szél című musical zenéjével, netán annak az intrumental változatával, az legyen olyan csoda ember és ossza meg velem, vagy legyen még csodálatosabb ember és készítse el a számokat! *-* Főleg a Nézz le ránk, Uram számban volnék érdekelt, de bármelyiknek nagyon tudnék örülni. <3